Anna - slovo, které je na světě samo

by - pátek, července 07, 2017

Nikdy jsem své čtenáře do nových článků nevítala. Nepoužívala jsem žádné: „Ahoj všichni!“, ani „Zdravím všechny ve spolek“. Vždycky mi to přišlo poněkud hloupé a samotného autora spisu to před ostatními sráželo - tak jsem to alespoň vnímala já. Najednou mám ale, když píšu ve tři čtvrtě na jedenáct tento článek, pocit, jako kdyby nepozdravení vás, bylo nějakým způsobem útočné a neslušné. A tak jsem se rozhodla, že vás pozdravím.

Ahoj!

Přijde mi to hrozně divné psát takovýhle článek, kde se vám vlastně zase představím, když jsem takovou dobu - v září to měly být dva roky - před tímhle už psala. A většina z vás mě i zná. Ale i pro toho jednoho jediného človíčka, který mé jméno v životě neslyšel, píšu tenhle článek. Protože tady jsem nová.

Jsem tak trochu pošuk, řekla bych mezi novými přáteli. Ale na blog by to nevrhalo moc dobrého světla, a tak raději začnu tím, že mám prostě ráda knihy a psaní. Ráda se směju, ale většinou ten můj „pravý“ smích znají jen skuteční přátelé, neb ten falešný zní zkrátka... falešně a moc lidí mi ho ani nevěří. Téměř dva roky jsem psala o svém životě a smolila recenze na svém minulém blogu, z něhož jsem ty, které jsem napsala v roce 2017, přepsala i sem. 
Mám moc ráda kočky. Psy také, ale není to už taková ta posedlost, jako u těch umňoukaných stvoření.
Na střední bych ráda zkusila dramatický klub, který na mojí škole funguje (vysvětlení: v září nastupuji do prváku). Miluji divadlo a muzikály. Neumím zpívat. Má oblíbená barva je fialová (kterou jsem kdysi nesnášela) a béžová. Poslouchám rockovou hudbu. Líbí se mi balady. Jsem celkem tvrdohlavá a někdy i soutěživá. Nejsem sportovně nadaný jedinec. A je toho ještě mnohem, mnohem víc - a tohle víc se vám budu snažit přiblížit během mého budoucího působení na tomto blogu.

Pro zvědavce ještě vysvětlím, odkud se vzala Anna in word. Název nebyl původně vymýšlený pro tento blog, nýbrž před šesti měsíci pro můj knižní instagram. Líbilo se mi to spojení, že bloudím ve slovech, schovávám se v nich a hledám v nich útočiště - „Anna ve slově“ je pro mě jakousi ironií, jak sám o sobě dokazuje citát, který mám v menu umístěn v boxu o mně.

„Na počátku bylo slovo - ale žádné slovo není 
na světě samo.“

Takže to k mému jménu. Teď už stačí snad jen říct, že doufám, že se vám na mém blogu bude líbit a budete sem chodit pravidelně - jak ti z vás, kteří mě teprve objevili, tak ti, které jsem měla už čest poznat na minulém blogu. Těším se na vás.

You May Also Like

11 komentářů

 1. Je možné, že Tě dříve či později budu následovat. Když blogspot alespoň trochu pochopím. :D
  Ještě jednou přeji hodně štěstí! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, nevím proč, ale těší mě, že bys mě časem „následovala“ :). Mám blogování s tebou už nějak zafixovaný, nu.
   To mi povídej :D! Pochopit ten jeho „mozek“, mi dalo sakra zabrat a museli mi s tím pomáhat dva lidi :D.
   Děkuju mnohokrát ♥!

   Vymazat
  2. Tedy pokud Ti bude milejší blogspot, než blog, tady je adresa ~ https://shetlandy.blogspot.cz/. :D Jo, jsou tam jen dva články přepsaný z mýcho blogu. Jsem lenoch.
   Ha, jsem zvědavá, za jak dlouho s tím tentokrát neseknu / to máš tak, když máš na bloggeru tři blogy a pokaždé je jen založíš, pak ať si na ně sedá prach jak chce. :D

   Ale ty pokračuj! Máš to tady útulné. Za mě jistě lepší, než blog.cz.

   Vymazat
 2. Aničko, ty máš tak nádherný způsob psaní! 😍 Přeji ti moc štěstí a obdivuji tě, že ses takhle skvěle poprala s blogspotem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, děkuju moc, Klárko ♥! Doufám, že mě bude provázet štěstěna (á, slyšíš tu narážku na Hunger Games :D ♥?)! Nebýt tebe, tak bych si s tím ještě teď lámala hlavu, takže echm, echm...

   Vymazat
 3. Ty úvody jsou zlo, nikdy nevím, co psát, jak psát a tak dále. Tys to opět zvládla bravurně a jsem tak ráda, že jsem zpět a mohu opět číst tvé články. Jak moc jsi mi chyběla, když jsem měla krizi! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ÚVODY. JSOU. PEKLO. NA. BLOGO-ZEMI.
   Ale nevím, jestli jsem se s tím poprala dobře, natož pak bravurně :). I tak ti opět a znovu děkuju za tak miloučká slova - i já jsem moc ráda, že jsi/jsem zpět a znovu tě mohu vidět plodit tvé úžasné články a myšlenky! Nechť nám oběma přeje štěstí :)!

   Vymazat
 4. Pěkné představení se :) Blog se mi líbí...oběvila jsem tě čistě náhodou :) Ať se ti i zde na blogspotu daří :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, a tebe si pamatuji! Asi. Myslím, že jsi kdysi dávno psala na blog.cz, nemám-li pravdu :)?
   Jsem ráda, že se ti můj blog zatím líbí a doufám, že se tu budeme vídat častěji!

   Vymazat